Contact

Park Uitgevers

Van Eeghenstraat 93-95

1071 EX Amsterdam

Postbus 15511

1001 NA Amsterdam

+31 20 570 61 00

info@parkuitgevers.nl

www.parkuitgevers.nl

Heeft u een (online) winkel en wilt u uw assortiment uitbreiden met mooie boeken, neem dan contact op met onze verkoopafdeling.

Accountmanagers

Liesbeth Sysling

Liesbeth.Sysling@parkuitgevers.nl

+31 6 107 99586

Rob Sluijter

Rob.Sluijter@parkuitgevers.nl

+31 6 212 744 17

Accountmanager e-commerce

Tomas Blansjaar

Tomas.Blansjaar@parkuitgevers.nl

+31 20 5706 154

Verkoop binnendienst

Stephan Beckers

Stephan.Beckers@parkuitgevers.nl

+31 20 2090 030

Annoesjka van Dijk

Annoesjka.vanDijk@parkuitgevers.nl

+ 31 20 5706 138

Maroos Hendrickx

Maroos.Hendrickx@parkuitgevers.nl

+31 20 5706 130

Publiciteit, aanvragen recensie-exemplaren & beeldmaterialen
Wilt u een aanvraag doen voor recensie-exemplaren en/of beeldmateriaal, of contact opnemen met een van onze auteurs ten behoeve van publiciteit? Neem dan contact op:

Hoofd PR/ marketing Park Uitgevers:

Charley.Haagsma@parkuitgevers.nl

+31 20 5706123

Voor Fontaine:

Laurie Branderhorst

Laurie.Branderhorst@parkuitgevers.nl

+31 (0)20 5706 134

Voor Podium:

Hannah Bezemer

Hannah.Bezemer@parkuitgevers.nl

+31 (0)20 5706 128

Voor Nieuw Amsterdam:

Laura Martens

Laura.Martens@parkuitgevers.nl

+31 (0)20 5706 144

Voor Wereldbibliotheek:

Alice de Ceuster-Wubbels

Alice.deCeuster@parkuitgevers.nl

+31 (0)20 5706 116

Mythras Books BV

Duboisstraat 50

2060 Antwerpen

België

+32 3 361 29 93

info@mythrasbooks.be

Ga naar www.mythrasbooks.be voor meer informatie